Skład

Zespół gra w składzie:

Wiesław Hermanowicz – wokal

Doświadczony wokalista z dobrze ustawionym rockowym głosem, kiedyś występował m.in. w Electric Roosters. Nie lubi oczywistych rozwiązań muzycznych, kręcą go nietypowe frazy i rytmy.

Krzysztof Haor – gitara

Gitarzysta grający bezkompromisowo od lat 90 – dziesiątych w wałbrzyskich i okolicznych zespołach rockowych z Adamem „Harrisem” Jasińskim (KAT) oraz Arkiem Kingiem (River, Freak of Nature) m.in. zespoły Jeans Jacket, Rebel Yell, River. Lubi gitarowy zgiełk.

Krzysztof „Saxo” Kurnyta – saksofon

Błyskotliwy, swobodnie improwizujący saksofonista pochodzący z Wrocławia, na stałe mieszkający w Wałbrzychu, znany z występów autorskich i gry z różnymi zespołami i w różnych projektach.

Ryszard Ogorzelec – gitara basowa

Multiinstrumentalista, gra na gitarze basowej, akordeonie, jest także stylowym gitarzystą specjalizującym się w muzyce country. Związany z zespołami Electric Roosters i Between.

Mieczysław Gorzała – perkusja

Zespołowa „Groove Maszyna”, bardzo pomocny człowiek o niespożytej energii, potrafi zagrać mocno, ale finezyjnie, taki perkusyjny Dr.Jekyll i Mr.Hyde m.in. zespoły Onyx i Between.

Tomasz Link – Manager

Zakotwiczony w Głuszycy, meloman i audiofil w jednym, człowiek, który zna wszystkie płyty rockowe od lat 60 – dziesiątych. Posiada dobry zmysł logistyczny. Dobrze odnajduje się w produkcji muzycznej.

Facebook
YouTube
Instagram